Těžba kryptoměn díky Minergate GUI

Dnes si představíme jednu z možností těžby kryptoměn. Není k tomu potřeba žádná investice. Stačí váš momentální počítač nebo notebook a můžete si přivydělat nějakou tu korunu. Nemusíte být programátor, majitel drahého zařízení nebo expert na kryptoměny.  Toto všechno a ještě více nabízí platforma pro těžení kryptoměn, která obletěla svět.

 

Ve zkratce o Miner GUI:

Miner GUI je cesta k těžbě kryptoměn tou nejjednodušší cestou. Složité nastavování? Ne! Drahé vybavení? Ne! Horste to není možné! Ale je! MinerGATE je těžící GUI nástroj, který se postará o vše, co je k těžbě potřeba s výjimkou připojení k internetu a vašeho počítače nebo notebooku. Tato platforma pro těžbu kryptoměn má velmi intuitivní prostředí, které zvládne ovládat naprosto každý. Chytrý algoritmus běží na pozadí vašeho počítače. Algoritmus umožní, aby malé části rozšifrovaných bloků odesílány ostatním těžařům. Díky tomu je možné těžit kryptoměny pouhým kliknutím.

Návod na těžbu:

Předtím než začnete s těžením kryptoměn, musíte si založit uživatelský účet. Můžete tak učinit kliknutím na banner.

MinerGATE má v portfoliu svých projektů i vlastní peněženku, aby bylo zákazníkům umožněno těžit v co nejkratší době. Tuto peněženku určitě využije každý, kdo stále nemá vytvořený účet u jiné online peněženky. Nezapomeňte při zakládání účtu zvolit dobré heslo a zapnout si dvoufázovou autentizaci, aby váš účet nemohl nikdo zneužít

Po tom, co si vytvoříte účet, musíte stáhnout aplikaci MinerGate a nainstalovat ji do vašeho počítače. Webové stránka automaticky detekuje váš operační systém a zvolí pro něj vhodnou verzi aplikace. Jakmile dokončíte instalaci, otevřete MinerGate. Ihned by na vás měla vyskočit informace, zda chcete hned začít těžit. Aplikace sama zjistí, jaké používáte vybavení a zvolí proto nejvhodnější nastavení pro optimální těžbu kryptoměn. Zároveň zvolí i nejvhodnější kryptoměnu na základě šifrování. Pokud chcete těžit jinou měnu než tu, kterou vám MineGate určil, jednoduše si volbu přepněte.

Poslední krok je jednoduchý. Klikněte na tlačítko „Začít těžit“ a zvolte počet jader, které chcete využít. Pokud zvolíte menší počet jader než počet, kterým disponuje váš počítač či notebook, ovlivní to hashování. Budete tedy těžit o něco pomaleji, ale váš počítač bude pod menším tlakem. Potom, co stisknete tlačítko pro započetí těžby, MinerGate vytvoří soubor „DAG“, jakmile bude tento soubor vytvořen, automaticky se spustí těžba.

Pokud jste došli až sem, tak vám gratuluji, nyní jste oficiálně těžaři kryptoměn! 😉

Nové příspěvky