Směnárna VirtuálníPeníze.cz – Návod

Zájem o kryptoměny roste a společně s ním i možnosti směny. Dnes si představíme jednu z nejmladších online směnáren, kterou jste na našem blogu mohli vidět. Je to směnárna s názvem virtuálnípeníze.cz, které vznikla teprve v roce 2017. Je jasné, že o ni v budoucnu ještě mnohokrát uslyšíme, ale i přes to není důvod, proč se s ní neseznámit, už teď.

 

Základní informace o směnárně Virtuální peníze:

Online směnárnu virtuálnípeníze.cz provozuje společnost Sydemencem Genius s.r.o. sídlící v Práce. Díky této společnosti máme další možnost, jak směnit své peníze na kryptoměny. Měnit můžeme za několik druhů kryptoměn. Konkrétně je to Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, ZCash, Litecoin a Dash. Směna probíhá za české koruny.

Možnosti platby a limity:

Samozřejmostí je klasický bankovní převod, ale nedílnou součástí se staly i virtuální peněženky, bez kterých by to v dnešní době už nešlo. S výjimkou Bitcoinu a Etherea, které lze ve směnárně i prodávat, lze ostatní kryptoměny pouze nakupovat.

Minimální částka, kterou je možné vyměnit je 800 Kč nebo ekvivalent částky v kryptoměně. Limity jsou stanovené na 26 000 Kč. Pokud chcete měnit větší částky, je zapotřebí váš účet ověřit.

Jak nakoupit kryptoměny:

Abyste mohli své peněžní prostředky směnit, je potřeba si vytvořit účet u této směnárny. Učinit tak můžete kliknutím na banner.VirtualniPenize.cz - Kryptosmena rychle a jednoduse

Vyplníme emailovou adresu a adresu virtuální peněženky, na kterou mají být kryptoměny odeslány. Až bude vaše transakce potvrzena, zobrazí se vám detaily k platbě. Provedeme tedy platbu a následně počkáme až peníze dorazí na účet směnárny. Teprve potom budou kryptoměny převedeny. VirtuálníPeníze.cz mají celkem tři účty v ČR, na které je možné peníze zaslat. Je to Fio Banka, Raiffeisen Bank a Sberbank. Pokud máte účet u jedné z těchto bank, proveďte platbu z tohoto účtu a peníze dorazí do směnárny do následujícího dne. Pokud nemáte účet ani u jedné z nabízených bank a chtěli byste, aby peníze dorazily co nejdříve, můžete provést tzv. expresní platbu, která je ale zpoplatněná, peníze však dorazí také do druhého dne.

Poplatky:

Žádné? Ano, je to tak. U směnárny virtuálnípeníze.cz neplatíte poplatky. Burza má totiž kurzy kryptoměn lehce nadhodnocené. To znamená, že vydělává na rozdílu v kurzech. Jestliže tedy nakupujete kurz je o něco větší. Naopak pokud prodáváte je o něco menší. Tento pojem se nazývá v obchodování „Spread“.  Co se týče poplatků je tato směnárna poměrně drahá. Platí se ale za jednoduchost přívětivost pro české uživatele.

Verifikace účtu:

Nakupovat mohou jak registrovaná, tak neregistrovaní uživatelé. Registrovaný uživatel má však spoustu výhod, kterých by byla škoda nevyužít. Příkladem je tzv. „Partnerský program“. Zjednodušeně pokud přivedete kamaráda, který směnárnu využije, dostanete 10 % z platby vašeho kamaráda jako provizi. Partnerský program využíváme i my, pokud tedy využijete směnárnu VirtuálníPeníze.cz přes bannery umístěné na našem blogu. Podpoříte nás a nic vás to nebude stát. 🙂 Moc děkujeme. Další výhodou je vlastní virtuální peněženka a po dokončení verifikace vašeho účtu dokonce zvýšené limity pro výběr.

Nové příspěvky