Hodnota 235 dolarů pokořena. Litecoin nabírá na síle.

Dne 15.2.2018 se hodnota Litcoinu dostala přes hranici 235 dolarů za minci a tím pokořila mýtus, že je neschopná růstu a života. I když je obchod s Litecoinem vskutku decentralizovaný, tak přesto jeho tržní podíl činí již 12,4 miliard dolarů. Dnes se sice Litecoin nemůže rovnat takovým velikánům, jako je Bitcoin, ale nárůst jeho ceny nám dokazuje, jeho potenciál.

Čeká nás silná mince?

V aktuální době se společnost Litepay snaží vytvořit propracovaný systém odesílání a přijímání plateb, u svých klientů a tím zajistit Litecoinu vyšší operace schopnost. Na místě určitě bude také centralizace měny, i když o tom se tvůrci příliš nezmiňují. Celé toto vylepšení by se mělo stihnout do 28.2.2018. Zakladatel Litecoinu, Charles Lee, si každopádně nemyslí, že tento rok by měl být pro Litecoin klíčový a to i přes to, že nově by mělo být možné za Litecoin nakupovat zboží či mít vlastní online peněženku. Zde se můžete dočíst, že Litecoin, spolu s ostatními kryptoměnami, začíná být konkurencí Bitcoinu.

Závěrem lze tedy říci, že Litecoin přímo či nepřímo těží z celkové popularity kryptoměn. Kam jej to až vynese, zatím nikdo neví.

 

Zdroj: CCN

Nové příspěvky

Zanechat komentář