Burza Binance – Registrace Návod

Japonská Binance nabírá na obrátkách. Z malé burzy se stal celosvětový fenomén a není divu. Široká nabídka a velmi nízké poplatky, jsou skvělé podmínky určené pro obchodníky s kryptoměnami. Dnes si předvedeme, jak se do Binance můžeme zaregistrovat. Návod je v jednoduchých krocích a měl by je zvládnout naprosto každý.

 

Burza Binance návod pro registraci:

  1. Přejdeme na stránku burzy Binance. Použijeme odkaz – ZDE. Díky tomu, že se zaregistrujete přes tento odkaz podpoříte Kryptooko.cz a nic vás to nebude stát. Děkujeme. 🙂
  2. Dále klikneme na tlačítko Register v pravém horním rohu.
  3. Na další stránce vyplníme údaje. Váš e-mail, Heslo, Potvrzení hesla. Poslední políčko necháme tak, jak je. Jedná se o ID člověka, který vás na stránku přivedl → Kryptooko.cz. Pak zaškrtneme políčko „I Agree to Binance’s Terms Of Use“. -„Souhlasím s podmínkami použití“. Pak klikneme na tlačítko „Register“.
  4. Další krok provedeme z vašeho e-mailu. Binance by vám totiž měl poslat zprávu, kterou je nutné potvrdit. Ve zprávě klikneme na tlačítko „Verify Email“ – „Potvrdit e-mail“ Příklad zprávy můžete vidět na obrázku.
  5. Dále vám Binance potvrdí, že byl e-mail verifikovaný, a že se můžete přihlásit. To provedeme přes tlačítko „Login“ – „Přihlášení“.
  6. Nyní provedeme přihlášení. Vyplníme údaje, které jsme zadali při registraci a klikneme na tlačítko „Login“.
  7. Teď potvrdíme Captchu. To provedeme podržením posuvného tlačítka. Pokusíme se puclík přesunout na prázdné políčko, jako je to na obrázku pod tím.
  8. Po přihlášení na nás vyskočí okénko, které nás upozorňuje, abychom si zapnuli dvoufázové ověření přes Google Authenticator. Ten nám pomůže účet zabezpečit, aby nemohl být zneužitý. Velmi doporučujeme Authenticator zapnout!
  9. Pokud nechcete využít Google Authenticator, tento krok přeskočte. Jestliže chcete svůj účet zabezpečit, klikněte na tlačítko vlevo „Google Auth“. Dále si stáhneme aplikaci Google Authenticator do našeho telefonu. Můžeme tak učinit z Google play nebo pro Iphony z App store. (Tato aplikace je ZDARMA!!) V aplikaci klikneme na tlačítko „Přidat“ a naskenujeme kód, který vám vyskočil na Binance, jako je na obrázku. Po-té vyplňte na pravé straně heslo použité při loginu do Binance a hned pod něj heslo, které vygeneroval Google Authenticator.

(Důležité! QR kód nikomu neukazujte! Nejlépe si jej vytiskněte a schovejte, pokud by se k němu někdo dostal, postrádá tato verifikace smysl.)

  1. Pokud se budete přihlašovat z jiné IP adresy, budete muset potvrdit přihlášení pomocí SMS zprávy, kterou vám Binance zašle. Klikneme na tlačítko „Send SMS“ – „Poslat SMS“. Nyní máme 60 vteřin na to, abychom stihli kód v SMS zprávě zadat do systému. Během pár vteřin by vám měla SMS zpráva dorazit. Bude v ní šestimístný kód, který zadáme do políčka a klikneme na „Submit“ – „Odeslat“. Teď je přihlášení potvrzené. Nyní jste přihlášeni.

Doufáme, že registrace proběhla v pořádku. Pokud byste měli jakékoli dotazy, neváhejte napsat do komentářů.

Nové příspěvky